Kontakta oss på InnoSearch i Eslöv » InnoSearch.se

KONTAKTA OSS PÅ INNOSEARCH

Support/Projektledning

Är du kund till oss och vill ha hjälp med något?
Hör då av dig till vår avdelning för support och projektledning

E-post: support@innosearch.se
Telefon: 0413-573378

 Säljkontakt

Vill du ha mer information om vad vi gör och
vad vi kan göra för dig?
Då är du välkommen att kontakta oss.

E-post: christoffer@innosearch.se
Telefon: 070-7773603

 Jobbansökningar

Känner du att du vill ta nästa steg i din karriär och tillhöra ett bolag som alltid vill ligga i framkant när det kommer till tekniska och innovativa lösningar på kunders önskemål?

E-post: jobb@innosearch.se

Eslöv (Huvudkontor)

Telefon: 0413-573 378
E-post: info@innosearch.se

Verkstadsvägen 5
241 38 Eslöv

Kalmar

Telefon: 0480-722050
E-post: kalmar@innosearch.se

Skeppsbrogatan 55
392 31 Kalmar

VI SOM JOBBAR HÄR

 

Christoffer Borg Mattisson

VD

070-7773603

christoffer@innosearch.se

Jens Andersson

Projektledare

070-2144020

jens@innosearch.se

Stefan Bernhardsson

Digital Advertising Specialist

072-0205930

stefan@innosearch.se

 

Alexander Roos

Key Account Manager

072-399 0157

alexander@innosearch.se

Tilda Lundqvist

Social Media & Content Manager

tilda@innosearch.se